Новини

Друга літня школа «Хмарні сервіси в освіті»

13-18 червня 2016 року відбулася Друга Літня школа «Хмарні сервіси в освіті (Cloud services in education)» у місті Одеса на базі гімназії №7 та Оздоровчого центру «Одескабель», за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.


18 Червня 2016


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

16 червня 2016 року з нагоди 17-річчя Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». Були заслухані доповіді Ястребова М.М. та Попель М.В.

16 Червня 2016


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

16 червня 2016 року з нагоди 17-річчя Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". На семінарі було заслухано доповіді аспірантів Інституту та гостей семінару.

16 Червня 2016


15.06.2016 Виставка наукових досягнень у Верховній Раді України.

14-15.06.2016 р. у Верховній Раді України за ініціативи Комітету з питань науки і освіти проведено виставку наукових досягнень Національної академії наук України та галузевих академій наук – Національної академії педагогічних наук України, Національної академії медичних наук України, Національної академії мистецтв України, Національної академії правових наук України і Національної академії аграрних наук України.


15 Червня 2016


У Рівному готові впроваджувати нові освітні проекти

Перейняти досвід європейських колег та впровадити новий підхід до навчання у школі вирішили і у Рівненській облдержадміністрації. Нещодавно заступник голови Світлана Богатирчук-Кривко зустрілася з представниками ТМ «Розумники».
10 Червня 2016


Перша Літня школа «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences»

1-7 червня 2016 року відбулася Перша Літня школа «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» в рамках дослідницького проекту всеукраїнського рівня «Варіативні моделі комп’ютерно орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» в місті Луцьк на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Національного університету «Львівська політехніка», Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

7 Червня 2016


V Міжнародна науково практична конференція «Математика. Інформаційні технології. Освіта» (МІТО-2016)

відбулася 5-7 червня 2016 року за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Національного університету «Львівська політехніка», Міністерства освіти і науки України.
7 Червня 2016


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

30 травня 2016 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі».

30 Травня 2016


Семінар-тренінг для відповідальних осіб від установ Академії з питань створення профілів наукових колективів та включення наукових фахових видань до міжнародних наукометричних баз даних.

25 травня 2016 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся черговий семінар-тренінг для відповідальних осіб від установ Академії з питань створення профілів наукових колективів та включення наукових фахових видань до міжнародних наукометричних баз даних.

25 Травня 2016


Запровадження електронних освітніх ресурсів

Заступник директора Інституту Спірін О.М. взяв участь у круглому столі «Освітня політика в умовах інформаційного суспільства», що був проведений Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти, Комітетом Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку та Асоціацією підприємств інформаційних технологій України 24 травня. У роботі круглого столу також взяли участь ТМ «Розумники» і ТОВ «Є-Підручники».

25 Травня 2016


Новини 521 — 530 з 627
Початок | Поперед. | 51 52 53 54 55 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.11.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.